BLOG

Zamówienie do Wszechświata

Jak co roku około godziny 23 usiądę wygodnie i włączę relaksacyjną muzykę. Zacznę wspominać miniony rok i dziękować za wszystko, co mnie spotkało. Potem przejdę do projektowania przyszłości. Wyobrażam sobie najbliższy rok, takim, jaki chciałabym aby był. Składam zamówienie do Wszechświata na niesamowitą przyszłość.

Jak złożyć takie zamówienie do Wszechświata? 

Zamówienie do Wszechświata możemy składać nie tylko w Nowy Rok. Ale za każdym razem, gdy bardzo czegoś pragniemy. Jak to zrobić? Bardzo prosto :-) To ledwie trzy kroki … tyle, że jest mały haczyk – trzeba je powtarzać codziennie :-) Im częściej, tym lepiej.

Najpierw zaczynamy od podziękowania za to, co już mamy. Za rodzinę, ciepły dom, pracę, za to, że widzimy, słyszymy, jesteśmy zdrowi. Jeśli nie jesteście wdzięczni za to, co macie nie dostaniecie więcej.

Wdzięczność jest jedną z najsilniejszych energii. Pamiętajcie, że każda nasza myśl jest energią. Jakie mamy myśli, taki świat tworzymy wokół nas. Gdy wiecznie skupiamy się na negatywnych rzeczach, takie rzeczy i takich ludzi przyciągamy do siebie.

Więcej o pozytywnym myśleniu napisałam w artykule pozytywne programowanie.

Gdy poczujemy wdzięczność wewnątrz nas, wtedy zaczynamy wyobrażać sobie, że to, czego pragniemy już się spełniło. Zobacz siebie jak wchodzisz na przykład do nowej pracy, o której marzysz. Zobacz kolory, poczuj zapach, usłysz dźwięki.

A następnie w głowie tworzymy pozytywne myśli, na temat tego, czego pragniemy. Te pozytywne stwierdzenia powinny być w czasie dokonanym, tak jakby to, czego pragniemy już się spełniło. Dziękujemy zatem za to, że pracujemy w miejscu pracy, o którym marzymy. Nie, że będziemy pracować, tylko że już pracujemy. „Dziękuję za to, że pracuję w firmie X”. Ja przed swoimi szkoleniami, zanim się odbędą, zawsze mówię „Dziękuję, za to, że szkolenie przebiegło fantastycznie”.

W ten sposób tworzymy rzeczywistość zgodną z naszymi pragnieniami. A Wszechświat i nasz pozytywnie zaprogramowany mózg zrobią wszystko, żeby złożone zamówienie zrealizować :-)

Pobierz pdf, w którym moższ wpisać swoje zamówienie do Wszechświata. Wydrukuj, wpisz swoje pragnienia, czytaj codziennie :-) Pobieram pdf 

 

Z pozdrowieniami 

Ania


Dodaj komentarz