Karty motywacyjne

„Myśli, które dodadzą Ci skrzydeł”

Cena: 59.00 PLN

Zestaw składa się z 50 kart, każda z indywidualnym cytatem, oraz krótkiej instrukcji.

Całość zapakowana jest w śliczny lniany woreczek.

NIEPOWTARZALNY PREZENT DLA CIEBIE I BLISKIEJ CI OSOBY

Wszystkie myśli, które umieszczone zostały na kartach są mojego autorstwa. Opracowałam je, żeby dodać sobie energii do działania, wzmocnić poczucie własnej wartości, uwierzyć, że mogę, jeśli tylko bardzo tego pragnę. Gdy zaczęłam dzielić się nimi na Facebooku, otrzymałam podziękowania od wielu kobiet, które pod wpływem tych motywujących myśli zaczęły zmieniać swoje życie. Wtedy też powstał pomysł wydania ich w formie papierowej, aby kobiety mogły korzystać z nich wszystkich w dowolnym momencie.

Karty motywacyjne to najlepszy prezent dla Twojej duszy i poczucia pewności siebie.

Jak korzystać z kart motywacyjnych?

1) Po pierwsze z talii kart możesz wybierać te myśli, które w danym dniu są Ci najbardziej potrzebne. Przeczytanie myśli umieszczonej na karcie na głos wzmacnia pozytywne oddziaływanie myśli na nasz umysł.

2) Możesz również posłużyć się kartami, żeby uzyskać odpowiedź na nurtujące Cię pytanie, otrzymać wskazówkę, w jaki sposób rozwiązać problem. W tym celu skoncentruj umysł na prośbie o poradę, nad czym w tym dniu powinnaś popracować, na co zwrócić uwagę. Następnie, po przetasowaniu talii kart, wyciągnij jedną z nich.

3) Możesz umieścić kartę w widocznym miejscu, aby spoglądając na nią często w ciągu dnia zbudować wspierające Cię przekonanie. Kartę możesz też sfotografować telefonem, żeby móc powracać do niej w dowolnym momencie w ciągu dnia. Możesz ustawić myśl jako tapetę w telefonie.

Karty będą dodawać Ci sił i energii każdego dnia!

BLOG

Czy to w ogóle jest możliwe? Czy można przygotować się na świąteczny czas i spędzić Święta Bożego Narodzenia bez napinki?

"Miejcie nadzieję!... Nie tę lichą, marną
Co rdzeń spróchniały w wątły kwiat ubiera,
Lecz tę niezłomną, która tkwi jak ziarno
Przyszłych
...

Masz Pytania?

Zapraszam do kontaktu. Odpowiem najszybciej, jak to będzie możliwe.

Słowińska Coaching

Anna Słowińska

biuro@annaslowinska.pl