SZKOLENIA

Uwolnij swój potencjał

Jeśli bardzo czegoś pragniesz, znajdziesz sposób, żeby to zrobić! Dzięki szkoleniu "Uwolnij swój potencjał" przestaniesz szukać wymówek. Zmiany, które będziesz wprowadzać w życie będą trwałe. Maksymalnie skupisz się na realizowanym celu. Nigdy nie dowiesz się co jesteś w stanie osiągnąć, jeśli będziesz tkwić w miejscu!

Uwierz w siebie

Jeśli chcesz podnieść swoje poczucie wartości i zbudować wewnętrzną siłę, to szkolenie "Uwierz w siebie" jest dla Ciebie!

Nigdy się nie poddawaj!

Najważniejsze to nigdy się nie poddawać! Porażka to tylko niewłaściwy sposób na zrobienie czegoś. Nie rezygnujemy, tylko szukamy innego sposobu. Każdy cel można zrealizować jeśli podzielimy go na małe kroki. Na trudności trzeba się zawczasu przygotować. Te i inne skuteczne techniki motywacyjne pozwolą Ci zwiększyć efektywność podejmowanych działań.

BLOG

Zapraszam Cię do obejrzenia transmisji na żywo, podczas której opowiadam czy inni ludzie muszą potwierdzić naszą wartość.

...

Motywacja to bzdura. Nigdy nie zachce Ci się robić rzeczy trudne, żmudne, nudne, takie, które Cię przerażają. Pytanie brzmi - to jak działać bez motywacji?

...

Masz Pytania?

Zapraszam do kontaktu. Odpowiem najszybciej, jak to będzie możliwe.

Słowińska Coaching

Anna Słowińska

biuro@annaslowinska.pl